Výroba pracovních oděvů, výrobce pracovních pomůcek
VÝROBCE PRACOVNÍCH ODĚVŮ
    Prodej kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek
O nás  |  Velkoobchod  |  Kontaktujte nás         
        
Nemáte žádné zboží v košíku.

KOMPLETNÍ SORTIMENT OCHRANNÝCH PRACOVNÍCH POMŮCEK PRO VÁS OD PROFIMEXU


Jsme dodavatelé kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek s možností dodání v režimu náhradního plnění z naší chráněné dílny, která zaměstnává více jak 60% zdravotně znevýhodněných spoluobčanů. Výrobky značky PROFIMEX jsou vyvíjeny zkušenými návrháři v našem ateliéru. Naši odborní pracovníci Vám rádi poradí s výběrem vhodného oblečení a vybavení pro vaše aktivity či pracovní činnosti zaměstnanců.


EU | Regionální operační program

EU operační program, pracovní oděvy

Tento projekt "Rozvoj podnikatelských aktivit v oblasti sociálního podnikání ve společnosti PROFIMEX spol. s r.o.", registrační číslo: CZ.06.2.58/0.0/0.0/15_010/0000093 je spolufinancován Evropskou unií.
Cílem projektu je rozšířit produkční a personální kapacitu společnosti zavedením nových technologií – šicích strojů do výroby. Nové technologie zefektivní proces výroby a zároveň umožní personální rozšíření podniku. Celkem vzniknou tři nové pracovní pozice pro osoby znevýhodněné na trhu práce. Společnost se v rámci realizace projektu zavázala k principům sociálního podnikání a své společensky prospěšné cíle uvede v zakládacích dokumentech společnosti a jako sociální podnik se navíc přihlásí do sítě TESSEA, která zastřešuje sociální podniky z celé České republiky.


Kvalitní a slušivé oblečení zaměstnanců je dobrá vizitka a reklama firmy. Dobrý zaměstnavatel toto určitě nepodceňuje a pro své zaměstnance zakoupí vhodné a kvalitní oblečení.

I přes vysokou kvalitu výrobků nabízíme velmi příznivé ceny. Po dohodě je možno zboží dovést až k zákazníkovi.

Specializujeme se na prodej a výrobu pracovních oděvů:


    Pracovní oděvy 

     Pracovní oděvy  603 455 670
      Email   info@profimex.cz