Výroba pracovních oděvů, výrobce pracovních pomůcek
VÝROBCE PRACOVNÍCH ODĚVŮ
    Prodej kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek
O nás  |  Velkoobchod  |  Kontaktujte nás         
        
Nemáte žádné zboží v košíku.

KOMPLETNÍ SORTIMENT OCHRANNÝCH PRACOVNÍCH POMŮCEK PRO VÁS OD PROFIMEXU


Jsme dodavatelé kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek s možností dodání v režimu náhradního plnění z naší chráněné dílny, která zaměstnává více jak 60% zdravotně znevýhodněných spoluobčanů. Výrobky značky PROFIMEX jsou vyvíjeny zkušenými návrháři v našem ateliéru. Naši odborní pracovníci Vám rádi poradí s výběrem vhodného oblečení a vybavení pro vaše aktivity či pracovní činnosti zaměstnanců.


O NÁS

Firma PROFIMEX, spol.s r.o., je výrobně obchodní firma, která se zabývá výrobou a prodejem pracovních oděvů, reklamního textilu a kompletním sortimentem ochranných pracovních pomůcek.

Působí na trhu již přes 20 let. Pro naše zákazníky zajišťujeme kromě klasického prodeje především šití oděvů na zakázku, a to jak standardní tak speciální zakázky jako jsou například výrobky ze speciálních materiálů nebo atypické velikosti výrobku. V naší provozovně v Týně nad Vltavou tyto oděvy vyrábíme.

Samozřejmě také prodáváme zboží ostatních výrobců, a to v plném sortimentu. Pro veškerou dodávku zboží zajišťujeme také náhradní plnění, které je výhradně z našich zdrojů, a tudíž zcela zdarma.

Někteří naši zaměstnanci jsou bývalí pracovníci předních jihočeských textilek Otavan Třeboň a Jitex Písek. Proto dokážeme nabídnout výrobky v prvotřídní kvalitě. Rovněž můžeme poskytnout poradenství ohledně výběru pracovních pomůcek.


Kvalitní a slušivé oblečení zaměstnanců je dobrá vizitka a reklama firmy. Dobrý zaměstnavatel toto určitě nepodceňuje a pro své zaměstnance zakoupí vhodné a kvalitní oblečení.

I přes vysokou kvalitu výrobků nabízíme velmi příznivé ceny. Po dohodě je možno zboží dovést až k zákazníkovi.

Specializujeme se na prodej a výrobu pracovních oděvů:


    Pracovní oděvy 

     Pracovní oděvy  603 455 670
      Email   info@profimex.cz