Výroba pracovních oděvů, výrobce pracovních pomůcek
VÝROBCE PRACOVNÍCH ODĚVŮ
    Prodej kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek
O nás  |  Velkoobchod  |  Kontaktujte nás         
        
Nemáte žádné zboží v košíku.

KOMPLETNÍ SORTIMENT OCHRANNÝCH PRACOVNÍCH POMŮCEK PRO VÁS OD PROFIMEXU


Jsme dodavatelé kompletního sortimentu ochranných pracovních pomůcek s možností dodání v režimu náhradního plnění z naší chráněné dílny, která zaměstnává více jak 60% zdravotně znevýhodněných spoluobčanů. Výrobky značky PROFIMEX jsou vyvíjeny zkušenými návrháři v našem ateliéru. Naši odborní pracovníci Vám rádi poradí s výběrem vhodného oblečení a vybavení pro vaše aktivity či pracovní činnosti zaměstnanců.


VELKOOBCHOD PRACOVNÍ ODĚVY

Pro firmy zajišťujeme plný sortiment ochranných pracovních pomůcek a dalšího zboží podle poptávky zákazníka za velkoobchodních podmínek.

Rovněž dodáváme sortiment drogerie, úklidových prostředků, bezpečnostní tabulky, značení a další sortiment. Podle vašich potřeb zajistíme i další druhy zboží.

Zpracováváme loga, potisky a výšivky atd.na reklamní textil, pracovní oděvy, dárkové předměty (např.ručníky, ubrusy, tašky, apod.).

V případě zájmu vám rádi poradíme ohledně výběru materiálu, velikostí a vhodných pomůcek pro vaši práci. Rovněž můžeme vaše zaměstnance změřit k určení správné velikosti oděvů.

Náš online katalog

http://partner.adler.info/CZ/cs/profimex-spol-s-r-o-/Home/


Kvalitní a slušivé oblečení zaměstnanců je dobrá vizitka a reklama firmy. Dobrý zaměstnavatel toto určitě nepodceňuje a pro své zaměstnance zakoupí vhodné a kvalitní oblečení.

I přes vysokou kvalitu výrobků nabízíme velmi příznivé ceny. Po dohodě je možno zboží dovést až k zákazníkovi.

Specializujeme se na prodej a výrobu pracovních oděvů:


    Pracovní oděvy 

     Pracovní oděvy  603 455 670
      Email   info@profimex.cz